Deweloperzy budują lofty

Lofty cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród pewnej grupy klientów. Takiego też zdania są deweloperzy, którzy zarazem decydują się na przebudowę starych fabryk, czy browarów na hard lofty, jak również na budowę soft loftów.

Te drugie budowane są od podstaw na wzór nieruchomości przemysłowych. Kierowane są do sprecyzowanej grupy docelowej odbiorców, przede wszystkim artystów, projektantów – ludzi, którzy potrzebują przestrzeni do swobodnego funkcjonowania zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej.

W 2016 roku deweloperzy nie zrezygnują z loftów. Nadal będą one popularne, jednak już teraz wiadomo, że bardzo ważne jest ich położenie.

Z pewnością nie sprawdzą się tego typu mieszkania oddalone od miasta pięćdziesiąt kilometrów. Muszą one raczej powstawać na obrzeżach, lub w centrach miast, aby były atrakcyjne i wzbudzały zainteresowanie kupujących.

Lofty to ciekawa alternatywa dla mieszkania, która jest także ciekawym projektem dla deweloperów. To bez wątpienia interesujące rozwiązanie, które musi być dokładnie przemyślane.

Osiedle NOVO Józefów domy bliźniacze Poznań Naramowice