Kinect Star Wars

Firma Goerga Lucasa słynie z restrykcyjnego podejścia do kwestii praw autorskich. Chcesz zrobić komiks z postaciami z Gwiezdnych Wojen i opowiedzieć własną historię zlokalizowaną w tym świecie? Niestety, musisz uważać. LucasArts stara się kontrolować rozwój własnej gwiezdnej legendy na wszystkich poziomach. Właściciele marki chcą, by była ona maksymalnie spójna.

Nic więc dziwnego, że grę na kinect również stworzyło właśnie LucasArts. Z punktu widzenia odbiorcy nie jest to jednak zła wiadomość. Wręcz przeciwnie. LucasArts ma na swoim koncie cała masę świetnych tytułów, Jedi Academy czy Force Uleashed na czele.

Czym tym razem również warto sięgnąć po produkt sygnowany nazwiskiem twórcy Gwiezdnych Wojen? Z całą pewnością tak. Granie w tytuły z serii Star Wars czy oglądanie filmów zawsze było świetną zabawą. Jednak gracz mógł czuć pełen niedosyt. Używanie mocy jest fajne, ale zawsze sprowadzało się do naciśnięcia odpowiedniego przycisku czy popchnięcia gałki na padzie.

Teraz możesz naprawdę wykonać ten sam gest co wojownicy Jedi i powalić ruchem ręki kilku przeciwników naraz. Czujesz jak poziom dobrej zabawy rośnie? Oczywiście to nie jedyna atrakcja w Kinect Star Wars. Nie zabrakło tutaj również kultowych mieczy świetlnych czy sterowania kosmicznymi myśliwcami znanymi z filmów i poprzednich gier. W obu wypadkach również będziesz musiał użyć rąk, by nie dać się pokonać wirtualnym, gwiezdnym przeciwnikom.

Możesz wykonywać cięcia mieczem czy chwycić „niewidzialny” ster statku kosmicznego.

paintball laserowy sopot