Kwalifikacje pracowników

Większość pracodawców posiada więcej niż jednoosobowy zespół pracowników. W zależności od branży, jaką się zajmuje zatrudnia ludzi o różnym profilu wykształcenia, doświadczenia. Każdemu zależy na tym by byli rzetelni, punktualni i odpowiedzialni bez względu na rodzaj pracy, jaką wykonują.

Pracownicy to z jednej strony inwestycja dla przedsiębiorcy z drugiej zaś kapitał. Im lepiej wyszkolony i doświadczony pracownik tym lepiej dla zatrudniającego. Poza pracami sezonowymi każdemu pracodawcy zależy na długoterminowej współpracy, dlatego właśnie coraz częściej poza umową o pracę pracownik otrzymuje do podpisania deklarację mówiącą o lojalności dla firmy, że przez określony czas w deklaracji nie będzie mógł podjąć współpracy z konkurencją, a wszystkie informacje wewnątrz firmie nie mogą być przekazywane osobom trzecim.

Chociaż wielu osobom taka forma się nie podoba trzeba spojrzeć na nią z drugiej strony jest ona korzyścią dla obu stron, ponieważ pracodawca nie będzie chciał pozbyć się pracownika z taką umową.

Żaden pracownik biurowy nie powinien obejść się bez własnej pieczątki Poznań

Dustbuster Wrocław