Super-Pharm

www.yournamehereqtc.org

Super-Pharm to sklepy, które łączą w sobie drogerię, perfumerię oraz aptekę. Sieć placówek działa na terenie Polski, Izraela oraz Chin. Pomysłodawcą takiej formuły sklepu był kanadyjski farmaceuta, Murray Koffler.

Pomysł został przeniesiony do Izraela przez syna farmaceuty, Leon Kofflera. To tam otwarto pierwszy sklep w 1979 roku. W Polsce, otwarcie pierwszej placówki Super-Pharm miało miejsce w 2001 roku.

Obecnie w Polsce znajduje się około 60 sklepów sieci. Placówki zlokalizowane są zazwyczaj w największych polskich miastach i znajdują się przede wszystkim w centrach oraz w galeriach handlowych. Nowa koncepcja połączenia apteki z miejscem, gdzie można nabyć kosmetyki, artykuły chemiczne oraz różnego rodzaju środki do pielęgnacji ciała, spotkała się z pozytywnym podejściem.

Taki model pozwala na oszczędność czasu oraz zaopatrzenia się we wszystko, co potrzebne w jednym sklepie. Pomysł zrewolucjonizował rynek i stał się godny naśladowania. Sieć Super-Pharm stale się rozwija, a sklepy zakładane są w coraz to nowszych miastach.

https://unhuman.pl/pol_m_DESKOROLKA_Deskorolka-klasyczna-111151.html https://qualit.pl/sklep/dodatki