Jak podnieść wartość sprzedawanego mieszkania

deweloper ursus warszawa

Zdecydowałeś się sprzedać swoje mieszkanie i oczywiście chcesz sprzedać je jak najdrożej? Udzielimy Ci kilka porad, dzięki którym sprzedasz mieszkanie za cenę wyższą niż oczekujesz. Aby Twoje mieszkanie wydawało się atrakcyjne, musi być zadbane, czyste i przytulne.

Przede wszystkim zrób więc remont balkonu. Oczywiście nie taki kapitalny.

Wystarczy, że przemalujesz ściany, lub wymienisz tapety. Zobacz firmy sprzątające mieszkania. Dzięki temu mieszkanie wyda się czyste i zadbane.

Kiedy już całe mieszkanie będzie prezentowało się dobrze, zrób odpowiednie zdjęcia. Pamiętaj, żeby były one wysokiej jakości.

Najlepiej fotografuj mieszkanie w świetle dziennym, które podkreśli piękno pomieszczeń. Bez wątpienia pamiętaj także o tym, aby fotografowane mieszkanie było posprzątane – miej pewność, że nikogo nie przyciąga bałagan.

Kiedy już zgłoszą się pierwsi zainteresowani, zadbaj o to, aby przyjąć ich w jak najlepszych warunkach. Umów się na prezentację w ciągu dnia.

Postaraj się przyjąć ich jak najserdeczniej i poczęstuj ich świeżo upieczonym ciastem, którego zapach unoszący się w mieszkaniu, będzie dodatkowym bodźcem dla kupującego, by podjąć decyzje o zakupie Twojego mieszkania.

józefosław mieszkania rynek pierwotny