CCC – firma obuwnicza

CCC to sieć sklepów, które zajmują się dystrybucją obuwia. Siedziba spółki znajduje się w Polkowicach. CCC dystrybuuję swoje produkty na terenie Polski, a także Słowacji, Węgier, Czech, Austrii, Niemiec, Rosji, Słowenii, Chorwacji, Turcji, Łotwy, Ukrainy oraz Kazachstanu. Od 2004 roku notowana jest na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Największe udziały w spółce ma Dariusz Miłek, który swoją przygodę z biznesem zaczął na lubińskim targu. CCC sprzedaje obuwie we własnych salonach firmowych, ale także poprzez sklepy funkcjonujące na zasadzie franczyzy.

Wiadomo, że w tej firmie można znaleźć każy rodzaj butów, zarówno obuwie damskie męskie jak i dziecięce. W ramach CCC Factory odbywa się własna produkcja obuwia. Sieć handlowa zajmuje się również promocją grup sportowym. CCC to sponsor drużyny koszykarskiej kobiet CCC Polkowice oraz grupy kolarskiej CCC Sprandi Polkowice. Obie drużyny osiągają dobre wyniki w swoich dziedzinach sportowych. Spółka CCC zdobyła w 2003 roku tytuł „Gazeli Biznesu”, który świadczy o dobrze rozwijającej się firmie. Z kolei 2005 rok przyniósł firmie uznanie klientów i tytuł „Srebrnego lauru” w kategorii obuwie.

Inne tytuły, które udało się zdobyć firmie to „Perła Polskiej Gospodarki”, „Najlepiej zarządzana spółka giełdowa” oraz „Detalista roku”.

Woreczki na pendrivy www.rostowski.info